Kontakt oss

Ta kontakt om du lurer på noe. Vi hjelper deg gjerne!

  • Adresse: Søre Ramsvigvei 30, 4015 Stavanger
  • Mobil: ---
  • E-post: post@brodd-innebandy.com
  • Kontonummer: 3201 39 81425
  • Org. nummer: 996 413 381
  • Grasrotandelen: Les mer

Kontakt styret 2021/2022


Kenneth Skogen
Styreleder
905 88 771
kennethskogen@gmail.com

Kjell Hugo Løvås
Nestleder styret
920 15 527
kjell.hugo.lovas@advania.no

Tony Wåhlén
Styremedlem
957 32 585
tony.wahlen@gmail.com

Jone Omland
Styremedlem
jone.omland@lyse.net

Erling Nilsen
Styremedlem
erling.nilsen@heli-one.com

Anna Sandvik
Styremedlem
anna.sandvik7@gmail.com

Rune Bjørklund
Styremedlem
rune.bjorklund@lyse.net

Inger Hanne Vikshåland
Styremedlem
ingerhanne1@gmail.com

Cesilia S Sørensen
Styremedlem
cesilia@lyse.net

Kontakt styret 2021/2022


Rolle Navn Mobil E-post
Styreleder Kenneth Skogen 905 88 771 kennethskogen@gmail.com
Nestleder styret Kjell Hugo Løvås 920 15 527 kjell.hugo.lovas@advania.no
Styremedlem Tony Wåhlén 957 32 585 tony.wahlen@gmail.com
Styremedlem Jone Omland jone.omland@lyse.net
Styremedlem Erling Nilsen erling.nilsen@heli-one.com
Styremedlem Anna Sandvik anna.sandvik7@gmail.com
Styremedlem Rune Bjørklund rune.bjorklund@lyse.net
Styremedlem Inger Hanne Vikshåland ingerhanne1@gmail.com
Styremedlem Cesilia S Sørensen cesilia@lyse.net

Kontakt trenere 2021/2022


Andreas Hagen
Trener Knøtt
992 62 916
andreas.hagen@nbfutvikling.no

Andreas Hagen
Trener Mini
992 62 916
andreas.hagen@nbfutvikling.no

Maria Taushanis
Trener Jenter mini
maria.taushanis@gmail.com

Helena Chunming
Trener Jenter mini
helena.chunming@gmail.com

Cesilia S Sørensen
Trener Gutter 13
cesilia@lyse.net

Atle Blomgren
Lagleder Gutter 13
abl@iris.no

Denis Bruhn
Trener Gutter 15
938 79 565
denisbruhn@outlook.com

Helene Berg
Lagleder Gutter 15
halexberg@hotmail.no

Sebastian Werthim
Trener Gutter 15

Zenon Taushanis
Trener Jenter 15
911 31 791
zenonta@yahoo.no

Tony Wåhlén
Lagleder Jenter 15
957 32 585
tony.wahlen@gmail.com

Tony Wåhlén
Trener Jenter 19
957 32 585
tony.wahlen@gmail.com

Zenon Taushanis
Lagleder Jenter 19
911 31 791
zenonta@yahoo.no

Andreas Hagen
Trener Menn senior 1
992 62 916
andreas.hagen@nbfutvikling.no

Arild Vestnes
Trener Menn senior 1

Hugo Løvås
Lagleder Menn senior 1
920 15 527
kjell.hugo.lovas@advania.no

Jone Omland
Lagleder Menn senior 1

Pelleg Werthim
Trener Dame senior 1
472 42 161
pelleg.wert@gmail.com

Maren Løland
Trener Dame senior 1

Friederike Riederer
Lagleder Dame senior 1

Pelleg Werthim
Trener Menn senior 2
472 42 161
pelleg.wert@gmail.com

Hugo Løvås
Lagleder Menn senior 2
920 15 527
kjell.hugo.lovas@advania.no

Andreas Hagen
Trener Superlag
992 62 916
andreas.hagen@nbfutvikling.no

Kontakt trenere 2021/2022


Rolle Lag Navn Mobil E-post
Trener Knøtt Andreas Hagen 992 62 916 andreas.hagen@nbfutvikling.no
Trener Mini Andreas Hagen 992 62 916 andreas.hagen@nbfutvikling.no
Trener Jenter mini Maria Taushanis maria.taushanis@gmail.com
Trener Jenter mini Helena Chunming helena.chunming@gmail.com
Trener Gutter 13 Cesilia S Sørensen cesilia@lyse.net
Lagleder Gutter 13 Atle Blomgren abl@iris.no
Trener Gutter 15 Denis Bruhn 938 79 565 denisbruhn@outlook.com
Lagleder Gutter 15 Helene Berg halexberg@hotmail.no
Trener Gutter 15 Sebastian Werthim
Trener Jenter 15 Zenon Taushanis 911 31 791 zenonta@yahoo.no
Lagleder Jenter 15 Tony Wåhlén 957 32 585 tony.wahlen@gmail.com
Trener Jenter 19 Tony Wåhlén 957 32 585 tony.wahlen@gmail.com
Lagleder Jenter 19 Zenon Taushanis 911 31 791 zenonta@yahoo.no
Trener Menn senior 1 Andreas Hagen 992 62 916 andreas.hagen@nbfutvikling.no
Trener Menn senior 1 Arild Vestnes
Lagleder Menn senior 1 Hugo Løvås 920 15 527 kjell.hugo.lovas@advania.no
Lagleder Menn senior 1 Jone Omland
Trener Dame senior 1 Pelleg Werthim 472 42 161 pelleg.wert@gmail.com
Trener Dame senior 1 Maren Løland
Lagleder Dame senior 1 Friederike Riederer
Trener Menn senior 2 Pelleg Werthim 472 42 161 pelleg.wert@gmail.com
Lagleder Menn senior 2 Hugo Løvås 920 15 527 kjell.hugo.lovas@advania.no
Trener Superlag Andreas Hagen 992 62 916 andreas.hagen@nbfutvikling.no

Andre roller 2021/2022


Pelleg Werthim
Sportslig leder
472 42 161
pelleg.wert@gmail.com

Cesilia S Sørensen
Kasserer
cesilia@lyse.net

Tony Wåhlén
Webansvarlig
957 32 585
tony.wahlen@gmail.com

Andre roller 2021/2022


Rolle Navn Mobil E-post
Sportslig leder Pelleg Werthim 472 42 161 pelleg.wert@gmail.com
Kasserer Cesilia S Sørensen cesilia@lyse.net
Webansvarlig Tony Wåhlén 957 32 585 tony.wahlen@gmail.com

Våre lag 2021/2022


Kontaktinformasjon og treningstid for alle våre lag finnes på denne siden.